TP -LINK TL- SM321A 1000Base - BX WDM Bi- Directional SFP Module ( TX : 1550nm / RX : 1310nm )

В наличност
Доставя се от: Полша
Очаквана Доставка: 7-8 работни дни
SKU
14001165
94,99 лв. Вкл. ДДС
Характеристики
  • Поддържа WDM Bi- Directional технология , с помощта на един сноп от оптични фибри
  • TX : 1550nm / RX : 1310nm
  • Вътрешен + 3.3V Захранване
  • По двойки с TL- SM321B
  • Plug – and-Play
Последния стандарт 1000Base - BX , предава сигнал по един сноп от влакна с различна дължина на вълната във всяка посока .

Характеристики

маркаTP -LINK
Тегло118 грама
Размери20,7 х 14,8 х 3,8 см
Номер на моделаTL- SM321A

Напишете вашето мнение
Вие оценявате:TP -LINK TL- SM321A 1000Base - BX WDM Bi- Directional SFP Module ( TX : 1550nm / RX : 1310nm )
Вашият рейтинг